Sherro's

Informatie

Leeftijd: 15 t/m 18 jaar

Opkomst: Zaterdag 13.00 tot 16.00 of vrijdag van 20.00 tot 23.00

(bege)Leiding: Bernjan Aalberts, Iljan Stegeman, Robert Voerman en Chiel van Ree

 

Wat zijn Sherro's

Ben jij 15-18 jaar?

Sherro's zijn jongeren tussen de 15 en de 18 jaar oud. En ze hebben geen leiding meer alleen begeleiding. Dat betekend dat de sherro's hun zaken grotendeels zelf regelen.

Zelfstandigheid

Bij de sherro's doe je zoveel mogelijk zelf. Je maakt samen een planning en je regelt in groepjes de voorbereiding. Dat betekent dus ook dat je zelf bepaalt wat je gaat doen. Jij bepaalt hoe leuk de opkomsten zijn omdat jij ze zelf mag bedenken. Er is echt van alles mogelijk, zolang je de begeleiding maar kan overtuigen dat het verantwoord is. De (bege)leiding helpt de groep om alles in goede banen te leiden.

Zomerkamp

De sherro's gaan in de zomervakantie een week op kamp. Belangrijk verschil met de scouts is dat de sherro's naar het buitenland gaan. Vaak naar een mooi bergachtig gebied waar veel te doen is. Het zomerkamp is het hoogtepunt van het jaar waar vaak nog lang over nagepraat wordt en waar veel sterke verhalen ontstaan.